DDB z kolejną dużą kampanią dla Huawei [wideo]

Będzie prowadzona w 20 krajach.

Agencja DDB Warszawa zrealizowała kolejną dużą produkcję reklamową dla chińskiego koncernu technologicznego Huawei. Kampania pod hasłem "#GoNEW" prezentuje: smartwatche, matepady i matebooki. Motywem przewodnim jest odnajdywanie siebie w nowych życiowych sytuacjach i dążenie do perfekcji z wykorzystaniem urządzeń chińskiego producenta elektroniki.

W ramach kampanii agencja przygotowała film oraz serię key visuali, które będą wyświetlane w kanałach digitalowych oraz OOH na ponad 20 rynkach w Europie.

Za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Oto Film, reżyserią filmu zajął się Krzysztof Grajper, zaś zdjęcia wykonał Jacek Kołodziejski. Zakupem mediów na potrzeby kampanii reklamowych Huawei w Polsce zajmuje się dom mediowy Wavemaker.

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.