Mosqi.to z kolejną odsłoną kampanii "FASOff" [wideo]

Beneficjentem kampanii z hasłem #niepijwciąży jest Fundacja Dom w Łodzi oraz jej podopieczni, a patronem - Kompania Piwowarska.

Agencja Mosqi.to przygotowała nową odsłonę kampanii "FASOff". Fetal Alcohol Syndrome, czyli Płodowy Zespół Alkoholowy, to szereg anomalii spowodowanych spożywaniem alkoholu w trakcie ciąży. Do tegorocznej odsłony dołączyły nowe twarze: Magdaleny Kostyszyn Aleksandry Iwacz, Agnieszki Dzieniszewskiej, Kai Wolnickiej, Pauli Adamskiej czy Marcina Pawlikowskiego. Już drugi raz wspierają "FASOff": Ola Radomska (Mam Wątpliwość) oraz Maciek Mazurek (Zuch Rysuje). Kampania będzie prowadzona m.in. w stacjach radiowych i TV.

Beneficjentem kampanii jest Fundacja Dom w Łodzi oraz jej podopieczni, patronem jest Kompania Piwowarska, która wspiera działania związane z odpowiedzialnym spożyciem alkoholu. Za pomysł kreatywny odpowiada Mosqi.to.

Pierwsza odsłona "FASOff" zdobyła wyróżnienie w konkursie nagradzającym efektywność – Golden Arrow, oraz nominacje w Mixx Awards Europe w kategorii non profit oraz w konkursie Kreatura.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.