Cyfrowe rewolucje: bezpłatne webinaria dla przedsiębiorców [wideo]

W ramach kampanii społecznej "Cyfrowe rewolucje" mBank prowadzi wraz z partnerami m.in. bezpłatne webinaria dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć działalność w e-commerce.

Już jutro (9 września), o godz. 18:30 mBank zaprasza na webinarium poświęcone strategii marketingowej. Wystąpią eksperci w dziedzinie marketingu online: Joanna Ceplin, niezależna trenerka i blogerka, Klaudia Hernik i Anna Gromańska z Cube Group oraz Bartosz Gomółka. szef strategii w agencji BBDO. W prostych krokach podpowiedzą, gdzie warto być, w co inwestować i od czego zacząć działania marketingowe. Szczegółowe informacje na temat spotkania: https://www.mbank.pl/cyfrowerewolucje/webinary/9-wrzesien/.

Następnie w środę 23 września odbędzie się kolejne webinarium, tym razem poświęcone narzędziom marketingu online: https://www.mbank.pl/cyfrowerewolucje/webinary/23-wrzesien/. Eksperci opowiedzą, jak wykorzystać nowoczesne technologie w marketingu online, jak zarabiać na opiniach klientów czy jak automatyzować działania marketingowe. Wystąpią Paweł Kubiak z TrustMate, Wojtek Szymański z Ideo Force oraz Marta Sarnecka i Michał Lewandowski z Samito.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.