Michał Dubisz country managerem Bolt Food w Polsce

Dubisz wraz z zespołem wprowadził do Polski aplikację do zamawiania jedzenia w kwietniu br.

Michał Dubisz został country managerem aplikacji do zamawiania jedzenia Bolt Food w Polsce. Będzie odpowiadał za rozwój aplikacji i jej usług w kraju. Na co dzień zajmuje się koordynacją prac w zespole Bolt Food, zarządza obsługą klienta i współpracą z partnerami.

Dubisz jest związany z platformą miejskiej mobilności Bolt, rywalem Ubera, od dwóch lat. Wcześniej pracował w branży finansowej i inwestycyjnej (EY i CAG).

Bolt obsługuje obecnie 30 milionów pasażerów w 35 krajach w Europie i Afryce. W br. firma rozszerzyła działalność w Polsce o usługi z obszaru mikromobilności (elektryczne hulajnogi wprowadzono w 10 miastach w Polsce) i dostawy jedzenia z Bolt Food w Warszawie.

Rozmowę z Dubiszem, wówczas managerem operacyjnym w Bolt Food, opublikowaliśmy w lipcu (Staramy się rozumieć naszych partnerów).

Paweł Piasecki 681 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.