Marta Dymek z podcastem "Jadłonomia nadaje" w Audiotece [wideo]

Podcastu blogerki i autorki książek kucharskich można słuchać od 9 września.

 

Gościem pierwszego odcinka podcastu będzie Weronika Pochylska - aktywistka, koordynatorka kampanii RoślinnieJemy, wspierającej producentów żywności, sieci handlowe i restauratorów we wprowadzaniu oraz promowaniu roślinnych produktów i dań. Kolejne odcinki podcastu prowadzonego przez Martę Dymek będą pojawiać się w Audiotece co tydzień. Program powstaje we współpracy z wydawnictwem Marginesy.

Dymek  jest autorką bloga o kuchni roślinnej Jadłonomia i książki pod tym samym tytułem, która doczekała się kilkunastu dodruków oraz wydań zagranicznych. Współpracuje z czołowymi polskimi magazynami kulinarnymi, a od 2015 roku prowadzi autorski program na kanale Kuchnia+ ("Zielona Rewolucja Marty Dymek"). Jest też w gronie ambasadorów i ambasadorek kampanii RoślinnieJemy.

Paweł Piasecki 998 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.