Agnieszka Isa kieruje Avonem w Polsce. Anna Jakubowski odchodzi

Nowa dyrektor generalna jest związaną z firmą od 19 lat.

Agnieszka Isa zajmie stanowisko dyrektor generalnej firmy kosmetycznej Avon Cosmetics Polska. Isa pracuje w Avonie od 19 lat. Zajmowała różne stanowiska, m.in dyrektora marketingu w Johannesburgu, dyrektora wykonawczego ds. marketingu na rynki Europy Zachodniej (z siedzibą w Madrycie) oraz dyrektora wykonawczego ds. marketingu w Stambule na Turcję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Ostatnio pracowała w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie zasiadała w zarządach Avonu w Szanghaju oraz w Manili. Była odpowiedzialna za zwiększanie udziałów w rynku, budowanie od podstaw nowych zespołów i procesów w klastrze, kierowanie działami marketingu i cyfryzacji, a także modernizację portfolio produktów i propozycji wartości dla klientów.

Nowa dyrektor generalna zamierza skoncentrować się na budowaniu wartości marki w Polsce. – Będziemy nadal odpowiadać na stale zmieniające się otoczenie rynkowe, zapewniając możliwości zarobku, wykorzystując technologie cyfrowe i stawiając wyjątkowy poziom obsługi na czele naszej strategii – mówi.

Nowa dyrektor generalna zastępuje Annę Jakubowski, która kierowała Avonem nieco ponad rok (od maja 2019 r.). Wcześniej przez prawie 6 lat związana była z Coca-Colą (dyrektor generalny w Polsce i krajach bałtyckich w latach 2013-2016) i przez 20 lat z Procter & Gamble. Rozmowę z Anną Jakubowski opublikowaliśmy w marcu br.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.