Dwa ważne awanse w agencji mediowej Initiative

Łukasz Kozłowski przejmuje zarządzanie, Mateusz Koronkiewicz strategy directorem agencji.

Łukasz Kozłowski (na zdjęciu) awansował na stanowisko managing directora agencji mediowej Initiative należącej do grupy Mediabrands. Jako nowy szef Initiative będzie blisko współpracował z pozostałymi, specjalistycznymi brandami grupy, takimi jak Reprise (komunikacja digitalowa), Matterkind (rozwiązania bazujące na spersonalizowanych kanałach komunikacji), Kinesso (usługi m.in. z obszarów DataTech i MarTech).

Kozłowski od ponad pięciu lat związany jest z Initiative i grupą Mediabrands. W strukturach Initiative od początku odpowiadał za kompleksową obsługę i relacje z Orange Polska. Przez ostatnie dwa lata jako account director koordynował także współpracę z takimi klientami jak m.in. BMW Polska, Tous czy Carlsberg. Ma ponad 15-letnie doświadczenie pracy w branży reklamowo-marketingowej. Poprzednio związany m.in. z agencją mediową Wavemaker (ówczesny MEC).

Kolejnym ważnym awansem w strukturach grupy jest objęcie nowego stanowiska strategy directora Initative przez Mateusza Koronkiewicza. Jego zadaniem będzie nadzorowanie wdrożeń i rozwoju produktów Initiative oraz bieżące, strategiczne wsparcie zespołów tej agencji. Całym zespołem strategii grupy Mediabrands nadal kieruje Paweł Orkwiszewski, chief strategy officer.

Koronkiewicz ma bogate doświadczenie w pracy w zespole strategicznym, w tym w obszarze strategii digitalowej. W strukturach Mediabrands pracuje od pięciu lat. W ostatnich latach pracował m.in. dla takich klientów jak: Nestle Polska, Carlsberg, Rossmann, Johnson & Johnson, Grupa Bakoma, Eti oraz Colian. Poprzednio, przez prawie pięć lat, związany był z Media Direction OMD.

Kozłowski i Koronkiewicz są członkami zarządu operacyjnego grupy Mediabrands, którą w Polsce i regionie CEE niezmiennie kieruje Monika Bronowska.

Maciej Florek 2311 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.