Tomasz Lis pokieruje Havas PR Warsaw

Na stanowisku executive directora zastąpi Alicję Górkę-Pruszczak, która odeszła z agencji.

Tomasz Lis objął stanowisko executive directora w agencji Havas PR Warsaw, gdzie będzie odpowiadać za zarządzanie działalnością operacyjną spółki. Dotychczas pełnił funkcję account directora w agencji Partner of Promotion. Z Havas PR związany był już wcześniej, w latach 2003-2006. Alicja Górka-Pruszczak, która od czerwca 2018 r. zajmowała objęte przez Lisa stanowisko, zrezygnowała z pełnionej funkcji. Tym samym, po 8 latach współpracy, rozstała się z firmą.

Tomasz Lis ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i PR. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Wcześniej zajmował stanowiska  account directora w Partner of Promotion, dyrektora ds. marketingu i komunikacji w Philipiak Milano i dyrektora działu Brand Communications w On Board Ecco Network.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.