Pizza Hut z wyzwaniem dla graczy z okazji Światowego Dnia Gier Wideo

Sieć zachęca do budowania największej pizzy świata w grze "Minecraft".

12 września przypada Światowy Dzień Gier Wideo. Z tej okazji Pizza Hut przygotowała dla graczy wyzwanie, w którym można wziąć udział w popularnej grze multiplayer - "Minecraft". Inareq, youtubowy gamer z ponadstutysięczną widownią i streamer "Minecrafta", zaprosi fanów gry do budowania największej wirtualnej pizzy świata. 

Dla graczy, którzy przyłączą się do rozgrywki, Pizza Hut przygotowała kody rabatowe o wartości do 100 zł. Zdobywcy kodów będą mogli do końca roku wykorzystać je na zamówienia online oraz w aplikacji.

Akcja będzie wspierana na Facebooku i Instagramie. Inareq zapowie ja również w aplikacji Discord i w streamie na YouTube. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Hand Made. Za wsparcie PR odpowiada 180heartbeats + Jung v. Matt.

Maciej Florek 2391 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.