Yope z akcją na rzecz ograniczenia zużycia jednorazowych opakowań

Marka we współpracy z Carrefour Bio oraz start-upem Swapp uruchomiła stację refill - ponownego napełniania butelek z kosmetykami.

Klienci marki kosmetycznej Yope korzystający ze stacji refill otrzymają 15% zniżki za "bycie eko". Oferta produktów, których zapasy można uzupełniać w butelkach wielorazowego użytku, ma być zmieniana, by trafiać w różne potrzeby klientów. Akcja prowadzona jest pod hasłem "Uzupełniaj, nie wyrzucaj!".

Pierwszy automat do uzupełniania produktów Yope został zlokalizowany w sklepie Carrefour Bio przy ul. Pełczyńskiego 5 w Warszawie. Kolejne mają się pojawić wkrótce - Yope prowadzi rozmowy z partnerami.

Yope jest polską marką kosmetyków i środków czystości, których receptury składają się w ponad 90% z naturalnych składników.

Paweł Piasecki 476 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.