Saatchi & Saatchi z tytułem Business Superbrands

Agencja należąca do Publicis Groupe otrzymała w 2020 roku tytuł Business Superbrands. Tytuł przyznawany jest przez Konfederację Lewiatan na podstawie siły, rozpoznawalności, stabilności i sukcesów marki.

W XIV edycji nagród Superbrands, w wyniku głosowania Ekspertów Konfederacji Lewiatan Agencja Saatchi & Saatchi nalazła się wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020. Jurorzy Konfederacji Lewiatan oceniali jakość usług, jakość relacji b2b, innowacyjność oraz działania CSR. W tej edycji, w kategorii: usługi marketingowe, podkategoria: agencje reklamowe i brand design, zostało wyróżnionych 6 marek, w tym Saatchi & Saatchi.

- Od wielu lat eksperci Saatchi & Saatchi tworzą wyjątkowe doświadczenia ludzi z markami. Dzisiaj z dumą patrzymy jak dużo z tych marek stało się nie tylko liderami w swoich kategoriach, a wręcz lovemarkami, uwielbianymi przez konsumentów. Tym bardziej nas cieszy, że troszcząc się o pozycję i biznes naszych klientów, sami zostaliśmy nagrodzeni tytułem Business Superbrands. To docenienie pracy wszystkich ekspertów w ponad 28-letniej historii Saatchi & Saatchi na polskim rynku. – mówi  Ewa Wolska-Rzewuska general manager Saatchi & Saatchi


- Business Superbrands to nagroda dla najsilniejszych marek biznesowych przyznawana przez ekspertów branżowych z Konfederacji Lewiatan. To bardzo ważne wyróżnienie B2B dla Agencji Saatchi & Saatchi, stanowi istotny drogowskaz dla firm szukających agencji reklamowej. Jest wyrazem zaufania do jakości pracy wyróżnionej agencji - dodaje Nina Kowalewska-Motlik CEO New Communications.Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.