Ewa Farna ambasadorką marki Avon

Wokalistka promuje perfumy z linii Far Away Rebel & Diva.

Firma kosmetyczna Avon rusza z kampanią promującą perfumy z linii Far Away Rebel & Diva. Ambasadorką kolekcji została gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej Ewa Farna. To pierwsza kampania Avon z udziałem Ewy Farnej. W ramach współpracy wokalistka pojawi się na okładce katalogu Avon nr 13/2020, dostępnego na rynku od 24 września. Tego dnia wystartuje również kampania promująca linię Far Away Rebel & Diva, zachęcająca kobiety do podejmowania odważnych decyzji i wyłamywania się z przyjętych kanonów, pod hasłem "Reguły? Gram według własnych zasad". Działania promocyjne zapachu obejmą również aktywność w social mediach marki oraz na Instagramie Ewy Farnej.

Ewa Farna będzie twarzą kolekcji, w skład której oprócz wody perfumowanej wejdą również delikatny balsam do ciała oraz perfumetka o pojemności 10 ml.

Avon pracuje w Polsce z agencją Garden of Words (działania PR), domem mediowym Starcom oraz agencją reklamową Lemon. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.