AdriNOWE rozwiązanie na idealny produkt reklamowy

Jak wzbudzić zainteresowanie, zaangażowanie odbiorcy treści reklamowej? Jak sprawić, żeby zapamiętał przekaz? Jak skutecznie przedrzeć się przez clutter reklamowy w ciekawy i angażujący sposób promując markę?

W Adrino DigitALL często zadajemy sobie te pytania.

Szukając rozwiązań łączymy różne kanały przekazu wykorzystując ich synergię tworząc oferowane przez nas produkty. Szukamy takich ścieżek, aby reklama była treścią pożądaną, zauważoną przez użytkownika, a przekaz reklamowy zapamiętany.

Aby emitowała się w zgodzie z naturalną ścieżką konsumpcji treści, spełniając jednocześnie, tak poszukiwane przez reklamodawców, oczekiwania jakości.

W taki sposób powstał nasz AdriNOWY produkt RichNative Expand.

Kolejność zapoznawania się z reklamą, rozpoczynamy od zajawki wkomponowanej w treść konsumowaną przez użytkownika, następnie dostosowujemy do jego preferencji i zainteresowań. Dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu natywnemu, treść jest atrakcyjna dla użytkownika a jego intencjonalny klik w zajawkę powoduje dalszą, pełnoekranową ekspozycję treści rich mediowych. Marka komunikuje się więc z użytkownikiem, już zainteresowanym jej przekazem, mając wachlarz możliwości interakcji z nim i utrzymania jego zainteresowania. Szczególnie istotne jest to w przekazie do młodszych użytkowników, którzy niezwykle cenią sobie graficzną formę przekazu, możliwość obcowania z marką i stojące za nią wartości.

Idealne skomponowanie przekazu reklamowego jest możliwe dzięki dopasowanej interaktywnej i rich mediowej kreacji. W Adrino DigitALL mamy wyspecjalizowany zespół Design Studio który wspiera marki w stworzeniu kreacji idealnej.

Taka kreacja musi emitować się w optymalnym otoczeniu. Tylko wówczas ma szansę spełnić w pełni swoją rolę, w tym tak poszukiwane przez marki brand safety. Emisja w otoczeniu profesjonalnych treści redakcyjnych, na starannie wyselekcjonowanych powierzchniach premium wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Ta jakość jest gwarantem uzyskania najwyższych wskaźników jakości emisji, w tym VA, przy jednoczesnej budowie optymalnego zasięgu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego AdriNOWEgo rozwiązania w praktyce!

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.