Jacek Kowalski w Graffiti Films

Wcześniej związany był z produkcją telewizyjną.

Graffiti Films rozbudowuje team. Do grona profesjonalistów z branży produkcji ATL dołącza Jacek Kowalski – producent - dotychczas związany z produkcją telewizyjną.

W swoim dorobku posiada kompleksową organizację produkcji filmów dokumentalnych, koncertów, transmisji sportowych, a także wielu reportaży i tysięcy programów telewizyjnych. Jego mocną stroną jest technologia produkcji – wozy transmisyjne, optyka, oświetlenie, technologia post-produkcji.

Prowadził projekty realizowane w Japonii, Egipcie, Uzbekistanie, Armenii, Wielkiej Brytanii, w Niemczech i na Białorusi. Jest specjalistą od produkcji specjalnych – organizuje śmigłowce, oraz czołgi - od ręki.

Odpowiada nie tylko za działania produkcyjne, ale także za merytoryczną część produkcji- kosztorysowanie projektów, rozliczanie, umowy, także międzynarodowe.

W Graffiti będzie odpowiadał za kompleksową obsługę produkcji i rozwijał kompetencje w produkcji reklamowej.

Tomasz Wygnański 787 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.