Molecular BBDO rozszerzył zespół

Konrad Żmuda-Trzebiatowski objął stanowisko senior e-retail strategist, a Michał Kulbacki e-commerce content & analytics strategist.

Wraz z rozwojem Molecular BBDO, globalnej struktury e-commerce w sieci BBDO, do zespołu dołączają Konrad Żmuda-Trzebiatowski  i Michał Kulbacki.
 
Konrad Żmuda-Trzebiatowski jako senior e-retail strategist będzie odpowiedzialny za aktywację marek na platformach i projektowanie ekosystemów sprzedaży. Działaniami e-commerce i komunikacją digital zajmuje się od 7 lat. Pracował w Saatchi & Saatchi IS i Pathfinder23, zarówno w bezpośredniej pracy na platformach jako e-merchandiser, jak i w pracy z klientami na poziomie globalnym i lokalnym jako strateg.
 
Michał Kulbacki objął stanowisko e-commerce content & analytics strategist. Zajmie się tworzeniem strategii kontentowych i automatyzacją procesów e-commerce poprzez rozwój analityki i narzędzi, poszerzając tym samym możliwości i kompetencje agencji. Przed dołączeniem do Molecular BBDO, był strategiem e-commerce w Pathfinder23, współpracował z firmą Coty na rynkach CEE, Danone, Bayer, P&G, Schneider-Electric, Bahlsen. Jest zwolennikiem automatyzacji i usprawniania procesów, przyczynił się do wdrożenia nowych narzędzi usprawniających projekty na Amazonie i w obszarze SEO. Wcześniej zdobywał doświadczenie po stronie marketerów z branży FMCG (Coca-Cola, Henkel i Colgate-Palmolive), wspierając kluczowe marki w działaniach in-store i digital. 
 
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.