Mike Kilinski dołączył do zespołu El Padre

Wcześniej pracował m.in. w Grayling Polska i Havas PR Warsaw.

Do zespołu El Padre na stanowisku creative dołączył Mike Kilinski. Jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych i oprawy eventów, działań promocyjnych i ambientowych, budowanie i tworzenie relacji z klientami oraz dostawcami.

Kilinski rozpoczynał karierę zawodową w agencjach PR-owych – Grayling Polska i Havas PR Warsaw. Pracował dla takich klientów jak Alstom (turbiny wiatrowe), Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Astra (satelita), SanDisk, EasyJet, Kodak. Angażował się też we wsparcie projektów naukowych, w tym organizację konferencji Warsaw Beijing Forum łączącego studentów i przedsiębiorców z Polski i Chin w obszarach biznesu, nauki i kultury.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.