Turniej golfowy WCGC Poland 2020 - fotorelacja

VI edycja WCGC za nami. Zwyciężyła drużyna NZOZ MEDAR w składzie Dariusz Skudlarski i Kamil Skudlarski. Nagrodą główną za zwycięstwo w krajowych eliminacjach jest udział w największym korporacyjnego turnieju golfowym świata - World Corporate Golf Challenge.

W listopadzie drużyna NZOZ MEDAR będzie reprezentować Polskę i swoją firmę na fantastycznym polu Oitavos Dunes w Portugalii. Na podium WCGC Poland 2020 stanęli także High Rollers GC - drugie miejsce i Team Orange na trzeciej pozycji. Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju!

Nagroda główna za zwycięstwo w rozgrywkach na szczeblu narodowym obejmuje m.in. w pełni opłacony wyjazd na światowe mistrzostwa WCGC 2020 na jednym z najlepszych europejskich pól golfowych w Oitavos Dunes w Portugalii, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Podczas trwającego kilka dni wydarzenia nasi zwycięzcy z NZOZ MEDAR będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i jego okolice.

W rozegranym 11 września na polu golfowym w Sobieniach Królewskich turnieju WCGC Poland 2020 wystartowało 40 dwuosobowych drużyn. Zainteresowanie tegorocznymi rozgrywkami było bardzo duże, a poziom graczy - bardzo wysoki. Szereg nagród od wyjątkowych partnerów WCGC Poland na wybranych dołkach motywował do zaciętej rywalizacji. Niestety, podobnie jak rok temu, także w tym roku nikomu nie udało się wygrać wspaniałego auta, jakim jest Mercedes-Benz Klasa A, który był nagrodą za Hole in One na dołku #4 od Auto Idea – Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz. Graczom udało się natomiast wygrać m.in. weekend w Hotelu Sobienie Królewskie G&CC dla 2 osób, całodniowy rejs po Bałtyku luksusowym jachtem ze sternikiem od Premium Yachting, a także sprzęt i akcesoria golfowe Callaway i Odyssey oraz vouchery na zakupy w Bunkier Store. O turniejowe czapki i maski w start packach zadbał nowy partner Headwear Professional Polska.

Polską edycję największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie od 2015 roku organizuje agencja marketingu zintegrowanego – Plej. Partnerami WCGC Poland są Plej, Mercedes Benz – Auto Idea, Ballantine’s, Premium Yachting, Sobienie Królewskie Mazury Golf & Country Club, E4E, Callaway, Bunkier Store, Odyssey i Headwear Professional Polska.

"Media Marketing Polska" było patronem medialnym WCGC Poland 2020. Prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.