Telemedycyna Polska uruchamia centrum usług online MojKardiolog.pl

Ułatwi ono pacjentom dostęp do usług telemedycznych świadczonych przez spółkę.

MojKardiolog.pl umożliwia Pacjentom umówienie konsultacji kardiologicznych i internistycznych online (30-minutowa konslutacja kosztuje 90-100 zł, a e-recepta z konsultacją 150 zł), zamówienie usług diagnostycznych “Domowe EKG” i “Stop Arytmii, Stop Udarom”, a także stałej opieki kardiologicznej w abonamencie. Oferowane są abonamenty dla osób indywidualnych (Kardiotele Jedno Serce i Kardiotele Dwa Serca), jak i dla firm (Kardiotele Serce dla Biznesu). Te pierwsze skierowane są do pacjentów po zawałach, udarach, operacjach by pass, przeszczepach serca, którym niezbędny jest systematyczny monitoring w postaci EKG i natychmiastowy kontakt z lekarzem w sytuacji wystąpienia nieprawidłowości w pracy serca. Abonament biznesowy pozwala firmom zapewnić pracownikom stałą możliwość monitorowania pracy serca.

Łukasz Buła, prezes spółki Telemedycyna Polska S.A.
Łukasz Buła, prezes spółki Telemedycyna Polska S.A.
Portal jest również merytorycznym wsparciem dla pacjentów w zakresie leczenia i diagnozowania chorób serca.

Telemedycyna Polska S.A. (TMP) z siedzibą w Katowicach od ponad 15 lat tworzy i rozwija segment zdalnych usług medycznych. W działającym 24 godziny na dobę centrum telemedycznym dyżury pełni blisko 40-osobowy zespół specjalistów – lekarzy, ratowników medycznych, edukatorów oraz konsultantów pacjenta. Pod stałą opieką zespołu znajduje się aktualnie blisko 3,5 tysiąca pacjentów po incydentach kardiologicznych, a rocznie wykonywanych jest 60 tys. badań. TMP jest podmiotem leczniczym (dawniej NZOZ), zarejestrowanym w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Za wysoki poziom wdrożenia usług telemedycznych TMP otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Liderów eZdrowia 2019 przyznane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazetę Prawną.

Paweł Piasecki 510 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.