Magdalena Gajewska-Bogacz w zarządzie Albedo Marketing

Dyrektor kreatywna w ścisłym kierownictwie agencji.

Do zarządu Albedo Marketing dołączyła Magdalena Gajewska-Bogacz – dotychczasowa dyrektor kreatywna agencji. Będzie odpowiedzialna za realizację celów spółki w obszarze kreatywnym,  w szczególności za przygotowywanie prac przetargowych z obszaru B2C, a także za dalszy rozwój zespołu kreatywnego.

Magda Gajewska-Bogacz dołączyła do Albedo w 2012 r. jako copywriter. W 2015 r. została liderem działu copywritingu, a dwa lata później awansowała na szefa działu kreacji. Jako członek zarządu będzie łączyła dotychczasowe obowiązki ze współodpowiedzialnością za kierunek rozwoju agencji oraz indywidualny rozwój pracowników. Wchodząc do zarządu, dołączyła do założycieli Albedo Marketing – Pawła Antkowiaka i Mirosława Młynarczyka.

Tomasz Wygnański 740 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.