Wirtualna Polska reklamuje internetową telewizję [wideo]

Kampania WP Pilot pojawi się w internecie, kinach i radiu.

Portal Wirtualna Polska (WP) rusza z kampanią wizerunkową usługi internetowej telewizji WP Pilot. Hasło kampanii brzmi: "WP Pilot – Nowy sposób na telewizję bez kabla". Kampania jest realizowana m.in. w kinach, radiu i serwisach własnych wydawcy.

- Kluczowym aspektem naszej kampanii jest pokazanie, że dostęp do najlepszych kanałów telewizyjnych można mieć na wyciągnięcie ręki, bez podpisywania długoterminowych umów, wiercenia ścian i umawiania z monterami - wskazuje Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej kampanii odpowiada agencja Spot and Dot. Materiał wyprodukował i zrealizował zespół wideo Wirtualnej Polski.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.