Najnowsza kolekcja marki Tova na Amazonie [wideo]

Polska marka modowa przygotowała kolekcję we współpracy z vlogerką Radzką.

Premiera kolekcji miała miejsce 19 września. Właścicielką marki Tova jest projektantka Katarzyna Janecka, która stworzyła ją ponad 8 lat temu, a od 4 lat współpracuje z vlogerką Radzką. Wszystkie wzory powstają w Polsce - w Końskich, w województwie świętokrzyskim. Obecnie Tova zatrudnia kilkadziesiąt osób, m.in. technologów, pracowników w szwalni i obsłudze klienta. Udostępnienie kolekcji na Amazonie pozwoli polskiej marce dotrzeć na większą skalę do klientów zagranicznych.

- Amazon od dawna wspiera branżę modową w rozwijaniu swojego biznesu i wejściu na rynki zagraniczne dzięki sprzedaży online. Warto podkreślić, że to właśnie w Polsce, w Sosnowcu, znajduje się największe centrum logistyczne przechowujące wyłącznie ubrania i buty. Nazywamy je największą szafą w Europie – mówi Marian Sepesi, dyrektor regionalny Amazon ds. operacji.

Paweł Piasecki 510 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.