Lewiatan uruchomił aplikację mobilną

Uruchomieniu aplikacji "Mój Lewiatan" towarzyszy loteria - do wygrania cztery samochody Toyota Aygo.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan uruchomiła  aplikację mobilną "Mój Lewiatan" umożliwiającą klientom m.in. dostęp do informacji na temat aktualnych promocji, wgląd do przepisów z kanału “Gotuj z Lewiatanem”, korzystanie z listy zakupów oraz mobilnej obsługi programu lojalnościowego. Aplikacja jest dostępna od 21 września br.

Klienci sklepów objętych programem lojalnościowym będą mogli skorzystać z elektronicznej karty “Mój Lewiatan” oraz bieżącej weryfikacji liczby uzyskanych punktów lojalnościowych. Aplikacja będzie dostępna do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.

Uruchomienie aplikacji "Mój Lewiatan" zbiegło się w czasie z loterią dla klientów, w której do wygrania będą cztery samochody marki Toyota Aygo. Loteria startuje 21 września i potrwa do 18 października br. Warunkiem udziału w loterii jest zakup produktów w Lewiatanie o wartości minimum 30 zł i rejestracja paragonów na stronie www.grajwkolory.pl lub w aplikacji mobilnej „Mój Lewiatan”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.