Dwie polskie premiery jesienią w CBS Reality

Nowe produkcje to: "Dzieci siostry Bernadetty" i "Kryminalne akta inspektor Biskupskiej".

Kanał kryminalny CBS Reality zapowiada premiery dwóch lokalnych produkcji własnych tej jesieni – programu dokumentalnego „Dzieci siostry Bernadetty” oraz serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”.

Dwuczęściowy program dokumentalny „Dzieci siostry Bernadetty” opowiada o dwóch historiach, które wstrząsnęły Polską. Dokument otwiera sprawa zaginięcia ośmioletniego Mateusza z Rybnika, która przyczyniła się do odkrycia tajemnic ośrodka wychowawczego sióstr boromeuszek w Zabrzu. Dokument został wyprodukowany przez Crew4u Production, a za reżyserię odpowiada Kinga Płachecińska.

Pięcioodcinkowa seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” opowiada o pięciu słynnych sprawach z lat 90., w prowadzenie których zaangażowana była inspektor Grażyna Biskupska – słynna oficer polskiej służby mundurowej. Sama Grażyna Biskupska występuje w roli gospodyni oraz głównej ekspertki i przeprowadza widza przez meandry policyjnych śledztw, rozmawiając z byłymi kolegami i koleżankami oraz wracając na miejsca zbrodni. Seria została wyprodukowana przez ATM Grupa SA i wyreżyserowana przez Sambora Wilka.

Premiera dwuczęściowego programu dokumentalnego „Dzieci siostry Bernadetty” zaplanowana została na 26 i 27 października o 22:00, a seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” rozpocznie się 2 listopada o 22:00, wyłącznie na CBS Reality.

Piotr Machul 348 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.