Znamy laureatów 8. edycji konkursu e-Commerce Polska Awards

Po raz pierwszy odbył się konkurs na Dyrektora e-Commerce Roku, w którym grand prix przyznano Jakubowi Gierszyńskiemu z InterCars.

Konkurs e-Commerce Polska Awards, którego organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej, odbył się w br. po raz ósmy.  Zgłoszenia oceniało jury złożone z ekspertów branży e-commerce. Laureaci zostali ogłoszeni 24 września podczas gali w Warszawie.

Główną nagrodę Best In otrzymała firma InPost, która zwyciężyła także w jednej z kategorii dla usług ("najlepsze narzędzie logistyczne"). Pozostali laureaci wśród średnich i dużych podmiotów e-commerce to: Sephora.pl (Best on mobile), CCC (Best e-Commerce Retailer), Answear.com (Best in CSR), TIM S.A. (Best e-Commerce B2B), Fly.pl (design & usability), Decathlon.pl (Best in Omnichannel), eobuwie.pl (Best in cross-border), Savicki.pl (Breaking the doubts), Empik.com (Think out of the box). W kategorii e-usług oprócz InPost nagrodzono firmy Semahead, VUEL i Wearfits, a w kategorii e-finanse: Currency One, BNP Paribas i Vienna Life. Pełna lista laureatów jest dostępna tutaj.

W tym roku po raz pierwszy zostały również przyznane nagrody w konkursie wyróżniającym dyrektorów i zespoły e-commerce – Dyrektor e-Commerce Roku 2020. Laureaci zostali uhonorowani w 5 indywidualnych oraz 2 zespołowych kategoriach. Zwycięzcą nagrody głównej –  Grand Prix –  został Jakub Gierszyński, dyrektor e-Commerce i marketingu InterCars. Za najbardziej innowacyjnego dyrektora e-commerce uznano Jakuba Jasińskiego, dyrektora e-commerce & omnichannel CCC.eu. Nagrody zespołowe trafiły do CCC.eu i TIM.pl. Pełna lista laureatów znajduje się tutaj.

Partnerami konkursu oraz gali e-Commerce Polska Awards 2020 są Allegro.pl oraz Przelewy24.

 

Paweł Piasecki 999 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.