Empik Foto oferuje gadżety z autorskimi grafikami

Nowa kolekcja jest efektem współpracy z twórcami internetowych komiksów i rysunków satyrycznych.

Empik Foto zaprosił na razie do współpracy czwórkę znanych z internetu artystów: Rynn Rysuje (Katarzyna Gabrysz), Bazgram (Paweł Dycha), życie-na-kreskę (Marta Zabłocka) oraz Grafikk Jasikk (Agata Jasik).Ich prace wykorzystano m.in. na kubkach dostępnych na empik.com i w salonach Empik.

Marka planuje kolejne kolekcje tego rodzaju. – Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony grafików, designerów i rysowników. Szukamy ciekawych wizualnych form, które mogą być początkiem interesującej artystycznej współpracy – mówi Paulina Burzyńska, dyrektor zarządzająca Empik Foto.

Spółka Empik Foto oferująca usługi takie jak wywoływanie zdjęć czy tworzenie fotoksiążek i fotoobrazów działa od czerwca 2018 r. Prezesem spółki jest Damian Sękala zajmujący również w grupie Empik stanowisko head of digital marketing.

Paweł Piasecki 510 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.