"Poradnik Domowy" obchodzi 30-lecie

Jubileuszowe wydanie zostało wsparte konkursem dla czytelniczek.

Bauer Media przygotował specjalne, jubileuszowe wydanie „Poradnika Domowego” z okazji 30-lecia miesięcznika, opisujące najciekawsze anegdoty i wspomnienia oraz prezentujące cały zespół redakcyjny. Magazyn zawiera materiały nawiązujące do jubileuszu, m.in. modowe trendy na jesień/zimę, w tym powrót do mody z lat 90., współczesne gadżety modowe, wybory kosmetyczne wszech czasów, przepis na specjalny, urodzinowy tort według przepisu Ewy Wachowicz oraz hitowe przepisy 30-lecia.

Z okazji  jubileuszu ”Poradnik Domowy” zorganizował konkurs dla czytelniczek, w którym można wygrać gotówkę i inne nagrody. Nowy magazyn jest dostępny w trzech wersjach: podstawowej w cenie 2,99 zł, z książeczką kulinarną w cenie 5,99 zł. i z powieścią dla kobiet w cenie 9,99 zł. Nakład listopadowego wydania  „Poradnika Domowego” wynosi 190 tys. egz.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.