Paweł Stano prezesem grupy LTTM

Krystian Botko ustępuje ze stanowiska.

Paweł Stano, wcześniej wiceprezes LTTM i prezes LifeTube, został prezesem grupy LTTM. Na nowym stanowisku zastąpił Krystiana Botko, który ustąpił z pełnienia dotychczasowej funkcji po zakończeniu integracji spółek TalentMedia, LifeTube i Gamellon w ramach grupy LTTM.

Botko jako członek zarządu grupy LTTM będzie odpowiadał za koordynację kluczowych dla spółki projektów, kierując rozwojem agencji TalentMedia. W tej roli pozostanie do czerwca 2021 r. Paweł Stano na nowo objętym stanowisku prezesa LTTM będzie zarządzał całą grupą, w skład której wchodzą firmy: sieć partnerska LifeTube, agencja TalentMedia oraz agencja gaming marketingu Gameset.

Stano dołączył do LifeTube w 20015 r. jako dyrektor operacyjny. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym w Blomedia.pl. Przez 8 lat związany był z Ringier Axel Springer jako head group manager, gdzie zarządzał pracą zespołów i sprzedażą produktów internetowych, opracowywał i wdrażał strategie sprzedaży reklam. Współtworzył też pierwszą w Polsce sieć reklamy na blogach.

Maciej Florek 2387 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.