Sonia Bohosiewicz reklamuje internet stacjonarny z telewizją online od T-Mobile

30-sekundowy spot emitowany w telewizji i internecie przygotowała agencja DDB Warszawa.

Firma telekomunikacyjna T-Mobile Polska wprowadza nową ofertę szybkiego dostępu do internetu poprzez łącza światłowodowe (m.in. dzięki współpracy z firmą Orange Polska) w pakiecie z dostępem do serwisu streamingowego Ipla (należącym do Cyfrowego Polsatu). Poprzez Iplę konsumenci mogą oglądać przez internet 109 kanałów TV (pakiety: Ipla TV i Ipla Eleven Sports). Usługa internetu światłowodowego T-Mobile, w zależności od wybranej opcji, przy umowie na 2 lata kosztuje: 59 zł/mies. (300 Mb/s), 69 zł (600 Mb/s) lub 89 zł (900 Mb/s). W ramach promocji operator oferuje pierwsze 3 miesiące za 1 zł.

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa, do której operator zatrudnił aktorkę Sonię Bohosiewicz (występowała już w jego reklamach). 30-sekundowy spot będzie emitowany w telewizji i internecie, działania reklamowe będą również prowadzone w mediach społecznościowych i na nośnikach outdoorowych. Kreację kampanii przygotowała agencja DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych realizuje agencja VMLY&R.

Maciej Burlikowski 1726 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.