Anna Pańczyk rozstaje się z Grey Group

CEO Grey London i CEO Grey Group Poland odchodzi ze stanowiska.

Anna Pańczyk pełniła funkcję CEO Grey London od stycznia 2019 r. Jednocześnie była CEO Grey Group Poland (od 2015 r.), nadzorowała spółki grupy, tj. Grey Worldwide Warszawa, Testardo, Grey Works, Cohn & Wolfe oraz Grey Digital.

- Mogę potwierdzić, że Anna Pańczyk odchodzi z Grey London. Niebawem ogłosimy nowy team zarządzający - powiedział nam Stephen Martincic, chief reputation officer Grey w Europie.

Przed objęciem stanowiska szefowej Grey Group Poland Pańczyk była od 2007 r. CEO i prezeską agencji reklamowej DougFaberFamily (DFF), która potem zmieniła nazwę na Change Communications i Change Integrated. Wcześniej przez dziewięć lat pracowała w agencji reklamowej Saatchi & Saatchi (jako group account director, a następnie deputy managing director).

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.