BE Media - koncentrujemy się na rozwoju naszych klientów

BE Media to agencja, która łączy markę z grupą docelową. Oferuje możliwości i zasoby, by pomóc firmom każdej wielkości, wykorzystując pełną gamę dostępnych kanałów.

W naszym portfolio posiadamy media, które dopasowujemy do oczekiwań Klientów. Innowacyjne, przyszłościowe i strategicznie zlokalizowane nośniki reklamowe ułatwiają znanym markom utrzymanie ugruntowanej pozycji na rynku, a tym wkraczającym na rynek –  budowanie renomy. Bogata i różnorodna sieć mediów reklamowych zachęca odbiorców (i pieszych, i tych w ruchu) do angażowania się i interakcji z markami. Dzięki niedawno wprowadzonemu narzędziu geolokalizacyjnemu z łatwością, szybkością i precyzją dopasujemy nośniki reklamowe do konkretnej lokalizacji, a takich nośników do dyspozycji posiadamy naprawdę dużo.

  1. TV Pharma premium - najbardziej prestiżowa sieć nośników digital signage w środowisku healthcare. Sieć dedykowana przede wszystkim markom, które chcą być utożsamiane z bezpieczeństwem, zdrowiem i zaufaniem.

  2. Wieża Warsaw Spire - iluminacja - bardzo doceniana przez firmy niestandardowa multimedialna, wielkoformatowa reklama. Mieszkając w stolicy trudno jej nie zauważyć.

  3. MediaExpert TV -  jedna z największych na polskim rynku sieci reklamowych digital out-of-home obejmująca niemalże 500 elektromarketów w 330 polskich miastach. Jest to sieć, w której wykorzystujemy spoty telewizyjne. Doskonale sprawdziła w takich branżach jak auto-moto, zapowiedzi filmowe, FMCG czy marki beauty.

  4. TranzitTV – sieć zasięgowa w transporcie publicznym. Znana i lubiana, zatem nie trzeba jej przedstawiać.

  5. Inne niestandardowe działania docierające z informacją do określonych grup docelowych, w tym oklejanie paczkomatów, samplingi, sponsoring eventów, kreacje wideo czy kino letnie pod „gołym niebem”.

BE Media to ten element pomiędzy marką a konsumentem, który dzięki kreatywności, strategii i rygorystycznej staranności pomaga markom w dotrzymywaniu kroku konkurencji. Jesteśmy nie tylko ekspertami w dziedzinie planowania, komunikacji, mediów, optymalizacji wartości, technologii i danych, lecz również podwykonawcą domów mediowych czy agencji PR, którym dziękujemy za cudowną współpracę. Odpowiedzialność oraz głębokie zrozumienie potrzeb naszych klientów to udane kampanie reklamowe, o czym świadczą liczne referencje i opinie zadowolonych Klientów.

BE Media to myślenie i działanie na wielką skalę, bo WSZYSTKO CO ROBIMY KONCENTRUJE SIĘ NA ROZWOJU KLIENTÓW.

Zapraszamy do współpracy www.be-media.com.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.