North.pl najlepszym sklepem internetowym w rankingu Opineo.pl

To już jedenasta edycja rankingu. Internauci oddali w niej łącznie ponad 2 miliony głosów w 15 kategoriach.

W tegorocznej 11. edycji rankingu Opineo.pl wyróżniono 145 sklepów internetowych. Pierwsze miejsce zdobył sklep z elektroniką North.pl, drugie - eobuwie.pl, a trzecie sklep.sfd.pl oferujący odżywki i suplementy diety. W pierwszej dziesiątce (miejsca od 4. do 10.) znalazły się jeszcze w kolejności sklepy: Ezebra.pl, Taniaksiazka.pl, Swiatksiazki.pl, Bonito.pl, Hairstore.pl, Notino.pl i Oponeo.pl.

W tegorocznej edycji rankingu znalazły się e-sklepy z 15 kategorii: Artykuły zoologiczne, Biuro, Dla dzieci, Debiuty, Dom i wnętrze, Elektronika, Książki, Militaria, Motoryzacja, Odzież i obuwie, Ogród, Sport, Zdrowie i uroda, Zegarki i biżuteria, Żywność.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:

Artykuły zoologiczne – Zooart.com.pl

Biuro – Kartony24.eu

Dla dzieci – Elfi.pl

Debiuty – Elfi.pl

Dom i wnętrze – 123lazienka.pl

Elektronika – North.pl

Książki – Taniaksiazka.pl

Militaria – Gunfire.com/pl

Motoryzacja – Oponeo.pl

Odzież i obuwie – Eobuwie.com.pl

Ogród – Rolmarket.pl

Sport – R-gol.com

Zdrowie i uroda – Sklep.sfd.pl

Zegarki i biżuteria – Zegarek.net

Żywność – Krukam.pl

Partnerem merytorycznym zestawienia była firma badawcza Nielsen opiniująca metodologię rankingu.

Właścicielem serwisu Opineo.pl, w którego bazie znajduje się łącznie 5,4 mln opinii internautów, jest od 2014 r. Ringier Axel Springer Polska.

Paweł Piasecki 1018 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.