RTV Euro AGD z kampanią wizerunkową na 30-lecie [wideo]

Kampania pod hasłem "Okazje na lepsze życie" ruszyła 16 października.

Sieć marketów z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego RTV Euro AGD startuje z kampanią pod hasłem "Okazje na lepsze życie" z okazji 30-lecia firmy.

- W nowej kampanii po raz pierwszy tworzymy emocjonalną narrację, pokazującą, jak produkty kupowane w naszych sklepach zmieniają codzienne życie klientów, wnoszą do niego radość, tworzą przestrzeń na miłe chwile z bliskimi – wskazuje Sylwia Kocon, dyrektor marketingu RTV Euro AGD. - Kampania przebiega pod hasłem: Okazje na lepsze życie. Tytułowe „okazje” są wieloznaczne, bo dotyczą unikalnych doświadczeń, które klienci zyskują dzięki elektronice, ale też wyjątkowej oferty handlowej i pakietu usług, które są zawsze dostępne w sklepach EURO. Nasz jubileusz jest także powodem, aby wprowadzać kolejne „okazje” – urodzinowe
niespodzianki dla naszych klientów - dodaje Kocon.

Kampania będzie prowadzona w telewizji, radiu, internecie (m.in. w serwisach VoD i Player), w mediach spółecznościowych (YouTube, Facebook, Instagram) oraz na telebimach i ekranach digital signage znajdujących się w sklepach sieci.

Kampania została przygotowana we współpracy z agencją kreatywną 2012 Agency, spoty telewizyjne reżyserował Antoni Nykowski, zrealizował je dom produkcyjny Papaya Films, a za zakup mediów odpowiedzialny był Zenith.

Pod szyldem RTV Euro AGD działa 293 sklepów w 193 miastach. Jeszcze w tym roku sieć ma otworzyć 300. sklep w Polsce. Sklep internetowy euro.com.pl jest według Gemius/PBI czwartym co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, po allegro.pl, ceneo.pl i mediaexpert.pl (6,9 mln użytkowników w lipcu br.).

(Współpraca: Paweł Piasecki)

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.