Valerii Romanov został country managerem Bolt Rentals

To część platformy Bolt odpowiadająca za wynajem hulajnóg.

Valerii Romanov będzie na nowo objętym stanowisku odpowiadać za rozwój tego obszaru i edukację użytkowników hulajnóg elektrycznych w Polsce.

Romanov jest jednym z pierwszych członków zespołu Bolt w Polsce. Brał udział w tworzeniu polskiego oddziału i starcie aplikacji (początkowo znanej pod nazwą Taxify) w naszym kraju. Od kwietnia br. prowadzi zespół zajmujący się e-hulajnogami.

W 2020 r. Bolt, estoński start-up znany wcześniej z usług przewozowych, rozszerzył działalność w Polsce, wprowadzając dostawy jedzenia (Bolt Food – na razie w Warszawie) i elektryczne hulajnogi (obecnie w 11 miastach). 

Paweł Piasecki 687 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.