Krzysztof Mocek szefem pionu creative Dentsu w regionie CEE

Awansował w strukturach regionalnych grupy.

Krzysztof Mocek, szef pionu creative w Polsce i CEO Isobar Polska, awansował w strukturach regionalnych Dentsu. Obecnie, poza dotychczasową rolą, sprawuje także stanowisko szefa pionu creative Dentsu na region Europy Centralnej i Wschodniej.

Krzysztof Mocek awansował po 8 latach pracy w grupie. W ramach nowej roli skoncentruje się na integracji działań z obszarów kreacji, commerce i customer experience.
 
Mocek to menedżer z 20-letnim doświadczeniem w branży komunikacji marketingowej. Do Dentsu dołączył w 2012 r. jako dyrektor zarządzający spółki Carat. W 2017 roku objął funkcję COO Dentsu Polska, by po roku zostać CEO Isobar i przeprowadzając w ciągu ostatnich dwóch lat transformację tej agencji. W styczniu tego roku rozpoczął także proces integracji ze strukturami Dentsu firm Red8 i Propeller Film, pozyskanych w drodze akwizycji.
Katarzyna Kacprzak 662 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.