Ceneo.pl z kampanią w social mediach i VOD [wideo]

Marka planuje uzyskać 250 mln wyświetleń reklamy do końca grudnia br.

Obecna kampania “Cenię sobie” jest kontynuacją koncepcji kreatywnej z ub. roku, która miała utwierdzić konsumentów w przekonaniu, że Ceneo.pl jest miejscem pierwszego wyboru przy zakupach w internecie. Tym razem celem twórców kampanii jest pokazanie, że dzięki funkcjom Ceneo.pl można łatwo zrobić świadome zakupy online: wygodnie, bezpiecznie, szybko i w najkorzystniejszej cenie - komentuje Dariusz Grabowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu w Ceneo.pl.

Kampania podkreślająca korzyści płynące z posługiwania się Ceneo.pl oraz prezentująca hity produktowe w takich kategoriach jak RTV i AGD, kosmetyki, zwierzęta oraz rozrywka obejmuje  YouTube, Facebook, Instagram oraz serwisy VOD (Cda.pl, Onet i TVP). Działania reklamowe będą wspierane promocją display w Ceneo.pl oraz serwisach satelitarnych, które będą kierować na dedykowany landing page.

W kampanii wykorzystano spoty 30- i 6-sekundowe. Krótsze filmy są w pełni poświęcone konkretnym produktom partnerów Ceneo.pl. Za kreację spotów odpowiada agencja Upside.

Paweł Piasecki 980 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.