Łukasz Korycki na czele projektów audiowizualnych w Bonnier Business Polska

Zastąpi na tym stanowisku Pawła Sołtysa, który odchodzi z firmy.

Łukasz Korycki (na zdjęciu) od listopada br. obejmie kierownictwo nad projektami audiowizualnymi w grupie Bonnier Business Polska. To poszerzenie kompetencji zastępcy redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu", którym jest od sierpnia 2015 r. Łukasz Korycki zastąpi na tym stanowisku odchodzącego z grupy po 3,5 roku Pawła Sołtysa, który postanowił poświęcić się nowym planom zawodowym. Redaktorem naczelnym "Pulsu Biznesu" jest obecnie Grzegorz Nawacki, a jego zastępcami - Korycki i Marcin Goralewski.

Projekty audiowizualne w grupie Bonnier Business Polska dotyczą marek "Pulsu Biznesu", "Pulsu Medycyny" oraz Bankier.pl. Składają się na nie wywiady wideo – stacjonarne i online, programy na żywo, audycje tematyczne, podcasty, debaty, spoty, transmisje wydarzeń biznesowych oraz krótkie formy wideo w mediach społecznościowych. Są uzupełnieniem artykułów i analiz publikowanych w „Pulsie Biznesu” oraz w serwisach pb.pl, Bankier.pl i pulsmedycyny.pl. Projekty audiowizualne są też ważnym narzędziem, dzięki któremu grupa Bonnier rozwija obecność w mediach społecznościowych oraz realizuje cele komercyjne.

Przed objęciem stanowiska zastępcy naczelnego "Pulsu Biznesu" Korycki był zastępcą redaktor naczelnej „Dziennika Gazety Prawnej”. Wcześniej pracował w „Gazecie Giełdy Parkiet” (m.in.jako kierownik działu zagranicznego) oraz w „Gazecie Prawnej” (kierownik działu biznesowego).

Grupa Bonnier rozpoczęła działalność w Polsce w 1997 r. – początkowo jako wydawca „Pulsu Biznesu”. W 2015 r. do grupy dołączył Bankier.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.