"MMP": Cztery wyróżnienia w raporcie "Agencje Eventowe 2020"

Wyróżnienia otrzymały: Allegro Brand Experience Agency, Imagine Nation, New Look Advertising i Plej.

W tegorocznej edycji raportu "Agencje Eventowe" redakcja magazynu "Media Marketing Polska" przyznała cztery wyróżnienia. Uhonorowano agencje: Allegro Brand Experience Agency (Nieustanny rozwój), Imagine Nation (wyróżnienie specjalne za promocję idei e-eventu), New Look Advertising (Faworyt klientów) i Plej (Efektywna integracja).

Raportowi tradycyjnie towarzyszyło badanie agencji eventowych. Badanie zostało przeprowadzone przez Kantar Polska metodą wywiadów telefonicznych w dniach 9 marca - 8 kwietnia 2020 r. Próbę wyjściową do badania stanowiły połączone listy klientów zgłoszonych przez poszczególne agencje objęte badaniem.

Raport dostępny jest razem z listopadowym numerem magazynu "Media Marketing Polska", który właśnie trafia na rynek.

Piotr Machul 297 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.