Arek Tomiak reprezentowany przez Papaya Films

Jest jednym z najbardziej cenionych operatorów filmowych w Polsce.

Arek Tomiak, jeden z najbardziej cenionych operatorów filmowych w Polsce, dołącza do grona operatorów reprezentowanych przez Papaya Films w projektach komercyjnych.

Tomiak jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej oraz Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC), a w latach 2015-2019 był jego przewodniczącym. Od wielu lat łączy karierę fabularną z komercyjną i realizuje zdjęcia do kampanii reklamowych. Ma na koncie nagrodę Orła przyznawaną przez Polską Akademię Filmową oraz nagrodę na XXV Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dwukrotnie był również laureatem Nagród Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC). Pracował dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Carlsberg, Orange, Castorama, BGŻ BNP Paribas, Eurobank, mBank, Alior Bank, Lech, PKO czy Lotos.

Katarzyna Kacprzak 652 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.