54 nominacje w konkursie Kreatura 2020

W 24. edycji konkursu jury oceniało 132 zgłoszone prace.

W tym roku w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura jury nominowało 54 prace. Jurorzy obradowali 5 i 4 listopada pod kierownictwem przewodniczącej - Joanny Gerlee, współwłaścicielki i dyrektor kreatywnej agencji Digital Kingdom.Tu można zapoznać się z pełnym składem jury oraz sylwetkami jurorek i jurorów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 132 prace. Nowością jest kategoria specjalna Marketing w czasie pandemii, podzielona na dwie podkategorie - pro bono oraz projekty marketingowe firm i marek. 

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Adresowany jest do agencji marketingowych, domów mediowych, marketerów, studiów filmowych, fotograficznych i graficznych oraz indywidualnych twórców branży marketingowej.

Organizatorem konkursy jest VFP Communications, wydawca "Media Marketing Polska". Partnerami w tym roku są: GetReponse, agencja Pomarańcza (kategoria Kampania), Orange (kategoria Digital), Tandem Media (kategoria Radio), AdValue (kategoria Kampania społeczna/CSR)

Pełna lista nominowanych już znajduje się na stronie  Kreatura.pl.

Tomasz Wygnański 783 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.