Acer wprowadza na rynek napój energetyczny

Producent komputerów z myślą o graczach.

Firma Acer, właściciel marki gamingowej Predator, wprowadza na polski rynek swój pierwszy napój energetyczny - PredatorShot. Jak zapewnia producent, wraz z launchem nowego produktu firma rozwija równocześnie ekosystem gier, taki jak platforma e-sportowa nowej generacji - Planet9, a także inne nowoczesne technologie komputerowe.

Polska jest pierwszym rynkiem z regionu EMEA, na który trafia napój. Według prognoz analityków średni roczny wzrost konsumpcji napojów energetycznych wyniesie 7,2%, aby osiągnąć kwotę 86 mld dol. do 2026 r., zaś rynek gier przekroczy 200 mld dol. pod koniec 2023 r. 

PredatorShot (500 ml) jest dostępny w Polsce w internetowym supermarkecie Frisco.pl. Firma nie wyklucza wsparcia marketingowego dla produktu w przyszłym roku. 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.