Oppo Inno Day w tym roku 17 listopada

Prelekcje podczas wydarzenia organizowanego pod hasłem "Leap into the Future" wygłoszą Tony Chen, CEO i założyciel chińskiego producenta smartfonów, oraz oraz Levin Liu, wiceprezes firmy i szef Oppo Research Institute.

To druga edycja wydarzenia, poprzednie odbyło się 10 grudnia ub.r. pod hasłem "Create Beyond Boundaries". Wtedy Oppo skupiło się na inteligentnej łączności i zaprezentowało m.in. smartwatcha i gogle AR. Tegoroczne wydarzenie odbywające się w Shenzhen ma koncentrować się na innowacjach w obszarze Internetu Doświadczeń i konwergencji rzeczy wykraczającej poza proste połączenia. Podczas Inno Day 2020 mają zostać zaprezentowane trzy nowe koncepty produktowe.

Oppo zostało założone przez Tony'ego Chena (Chen Mingyong) w 2004 r., a pierwsze smartfony tej marki pojawiły się w 2008 r. Firma jest obecna w ponad 40 krajach i regionach, w Polsce od stycznia 2019 r. Oppo chwali się, że jego produkt Reno 5G jest pierwszym w Europie  komercyjnie dostępnym urządzeniem, które w pełni korzysta z sieci 5G.

 

Paweł Piasecki 1032 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.