Monika Braksal i Paweł Szlęk zwycięzcami Young Creatives Eurobest 2020

Reprezentują Feeders Agency.

W tym roku uczestnicy konkursu Young Creatives Eurobest startowali w jednej kategorii Young Creatives Integrated, w której nagrodę główną zdobył zespół w składzie Monika Braksal i Paweł Szlęk reprezentujący agencję Feeders Agency.

Do udziału w konkursie przystąpiło 26 zespołów 2-osobowych. Nagrodą dla zwycięzców jest udział w międzynarodowych finałach Young Creatives Integrated Competition, który odbędzie się w dniach 13-18 listopada 2020 r. Trzy nominacje w konkursie powędrowały do zespołów: Anna Kubas oraz Maciej Sznerch, Katarzyna Rasińska oraz Maciej Kaczorowski z VMLY&R, Joanna Juchacz oraz Marta Marciniak z VMLY&R. W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem dotyczącym ograniczenia spożycia mięsa. Autorką wyzwania konkursowego była Ania Roman, Saatchi & Saatchi IS.

Prace w ramach kategorii oceniało jury pod przewodnictwem Piotra Osińskiego, regional creative directora w VMLY&R Poland. W jury obok Osińskiego zasiadali: Anna Roman (Saatchi & Saatchi IS), Koka Skowrońska (Plej), Marcin Pucyk (2012 Agency) i Tomasz Wirski (MISBHV).

Katarzyna Kacprzak 699 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.