Jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive Festival w całości online

Transformacja - słowo klucz roku 2020 i jednocześnie zjawisko, któremu organizatorzy Filmteractive przyglądają się od początku istnienia festiwalu. Jubileuszowa, 10. edycja festiwalu (23-27 listopada) będzie transmitowana na Facebooku i YouTube.

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

Jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive została w całości przeniesiona do Internetu – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube. Tematem przewodnim jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?". Wśród zaproszonych gości jest aż czterdziestu ekspertów z Polski i ze świata.

W programie wydarzenia nie zabraknie:

- projektów, o których mówi cała branża;

- wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;

- najciekawszych danych;

- wiedzy eksperckiej;

- informacji o możliwościach finansowania projektów;

- okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.

Wideokonferencja z prezentacją programu festiwalu odbędzie się w poniedziałek 16 października o godzinie 13:00 na platformie Zoom.

Festiwal organizowany jest przez Fundację Media Klaster i współorganizowany przez Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Creative Europe Desk Polska. Partnerami strategicznymi są: miasto Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi oraz Facebook. Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu oraz w mediach społecznościowych:

"Media Marketing Polska" jest patronem medialnym Filmteractive Festival 2020.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.