Sprite z limitowaną edycją inspirowaną grą "Cyberpunk 2077"

Działania promocyjne będące efektem współpracy marki napojów i CD Projekt Red ruszają 19 listopada.

Marka napoju Sprite z portfolio Coca-Cola zaprezentowała specjalną edycję puszek i butelek inspirowaną grą "Cyberpunk 2077". Linia powstała w wyniku współpracy z CD Projekt Red.

Sprite ma wedle deklaracji producenta ugasić pragnienie graczy, którzy oczekują jednej z najgłośniejszych tegorocznych produkcji gamingowych – gry "Cyberpunk 2077".  Ponadto z okazji nadchodzącej premiery marka Sprite przygotowuje szereg aktywności dla fanów gry i nie tylko. Hasłem przewodnim kampanii promującej grę jest: "W 2077 pragnienie to przeszłość", które w symboliczny sposób ma się łączyć ze światem Sprite. Na limitowanych puszkach i butelkach Sprite, obok postaci ze świata "Cyberpunk 2077", znajdą się także kody promocyjne, dzięki którym codziennie można będzie wygrać grę oraz vouchery do sklepu CD Projekt Red Gear.

 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.