Empik uruchamia Strefę Design

Chce przedstawiać najciekawszą ofertę polskiego i zagranicznego wzornictwa.

Strefa Design by Empik to nowa przestrzeń online, która powstała z myślą o rosnącej grupie osób zainteresowanych wzornictwem i poszukujących niebanalnych, oryginalnych produktów zgodnych z najnowszymi trendami. W ofercie są m.in. ręcznie wykonana polska porcelana Ende Ceramics, wyposażenie wnętrz i oferta skandynawskiej marki Duka.

W strefie znajduje się już łącznie ok. 40 tys. produktów – od ceramiki, przez akcesoria modowe, biżuterię i pomysłowe propozycje prezentowe, po AGD. Do końca roku ich liczba ma sięgnąć 60 tys., a w strefie ma się znaleźć 50 niezależnych marek i polskich projektantów. Do współpracy Empik zamierza zapraszać zarówno cenionych twórców, jak i mikroprzedsiębiorców, rzemieślników i artystów, którzy swoją pasję postanowili przerodzić w biznes. Wśród nich można wymienić m.in. Ende Ceramics, For Rest Design, Mano Ceramics, Ekoloco – oferującą produkty zero waste, czy popularną markę dziecięcą La Millou. W strefie rozwijana jest również podkategoria kojarząca się nie od dziś z Empikiem, czyli plakaty i grafiki. Można tu znaleźć m.in. prace Poli Augustynowicz i Andrzeja Więckiewicza.

W wyborze prezentów na różne okazje mają pomóc specjalne kolekcje, tworzone przez ekspertów. Strefa Design  deklaruje, że będzie zapewniać bogaty kalendarz akcji promocyjnych od -20% do -50%. Najbliższa oferta specjalna będzie obowiązywać w Black Weekend w dniach 27-30 listopada. Oferty od wybranych projektantów będą również połączone z programem Empik Premium i Empik Premium Free, które zapewniają m.in. darmową dostawę.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.