Na święta Cyfrowy Polsat reklamuje telewizję - satelitarną lub internetową [wideo]

Występuje Jacek Braciak; za kreację odpowiada agencja Grey.

Cyfrowy Polsat, operator największej w kraju platformy telewizji satelitarnej, rozpoczął kampanię reklamową promującą gwiazdkową ofertę telewizyjną. Klienci, którzy wybiorą pakiet M lub L, otrzymają pełną ofertę przez trzy miesiące bez opłat (później pakiety od 30 zł miesięcznie). Operator oferuje telewizję zarówno satelitarną, jak i przez internet (IPTV).

W reklamach w rolę ojca rodziny wciela się znany aktor Jacek Braciak. 30- i 15-sekundowe spoty będą emitowane w telewizji. Kampania będzie prowadzona także w internecie i radiu. Kreację reklam przygotowała agencja Grey. Spoty wyprodukowało studio TFP (producent: Mariusz Matwiejczuk), a postprodukcją zajęły się studia: Xantus (wideo) oraz Ztudio & Burza (audio). Zakup mediów realizuje dom mediowy Vizeum.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.