Radio 357 ogłasza wstępną ramówkę

Trzygodzinne pasmo w soboty poprowadzi Marek Niedźwiecki, dziennikarze pracują nad systemem liczenia głosów na potrzeby listy przebojów LP357.

Radio 357 ogłosiło wstępną ramówkę. Jak zapewnia stacja, będzie mieszanką tradycji i nowoczesności, sprawdzonych schematów i nowatorskiego podejścia, audycji przewidywalnych i zupełnie nowych.

"Robimy Radio 2.0, a nie Radio 1998" – piszą pomysłodawcy. Stacja zapewnia, że będzie również emitować listę przebojów znaną z Trójki (LP3), ale jako LP357. Stacja zastrzega jednak, że jeszcze trwają prace nad audycją – "Lista przebojów wymaga bezpiecznego systemu do głosowania, którego z całą pewnością na grudzień przygotować nie zdążymy. Przez pierwsze miesiące myślimy o audycji, którą roboczo nazywamy sobie »Lista Piosenek 357«". Prowadzącym może zostać związany wcześniej - jak większość zespołu Radia 357 - z Programem III Polskiego Radia Marcin Łukawski. 

Poranki od poniedziałku do czwartku od godz. 6.30 do 9.30 będzie prowadził właśnie Marcin Łukawski. Od poniedziałku do czwartku od godz. 12 do 13 swoją audycję poprowadzi Kuba Strzyczkowski, w piątki w tych godzinach – Michał Olszański. W soboty od godz. 9 do 12 gospodarzem audycji "Zakamarki" będzie Marek Niedźwiecki. Od godz. 17 do 19 pasmo popołudniowe będą wymiennie prowadzić różni dziennikarze stacji. W piątki od godz. 16 do 19 gospodarzem popołudniowej audycji będzie Kuba Strzyczkowski. Od godz. 21 do 22 od poniedziałku do czwartku ramówkę wypełni publicystyka. W piątek od godz. 19 do 22 planowana jest "Lista LP357".

Wcześniej pisaliśmy o Radiu 357 m.in. tutaj.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.