Kia Eko Drivers: program dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych

"Tanio ładujesz. Tanio podróżujesz" - tak Kia zachęca do zakupu aut elektrycznych z rabatem do 13 tys. złotych.

Kia Motors Polska, importer i dystrybutor samochodów tej koreańskiej marki, zachęca właścicieli coraz popularniejszych w naszym kraju indywidualnych instalacji fotowoltaicznych (np. paneli słonecznych na dachach domów jednorodzinnych) do zakupu aut elektrycznych.

Program "Kia Eko Drivers" to oferta skierowana do posiadaczy takich instalacji i obejmuje promocyjne finansowanie oraz rabat do 13 tys. zł na modele XCeed Plug-in Hybrid, Ceed Kombi Plug-in Hybrid, Niro Plug-in Hybrid oraz e-Niro i e-Soul (tylko rabat). Z programu "Kia Eko Drivers" mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Oferta ważna jest do końca br. i dotyczy tegorocznych modeli.

Kampania potrwa do 20 grudnia br. i będzie obejmować emisję spotów w kanałach online wideo. Będzie również wykorzystywać reklamy display, mobile, e-mailing oraz działania SEM. Za przygotowanie spotu i kreację online odpowiada agencja Interactive Partners, a za planowanie i zakup mediów – agencja mediowa Havas Media.

Maciej Burlikowski 1620 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.