Marek Niedźwiecki przedpremierowo zaprezentuje "Zakamarki" w Open.FM

"Będzie Radio Kalifornia - klasyka, będzie trochę nowości z ostatniego półrocza i oczywiście Smooth Jazz Cafe" - tak audycję zapowiada Niedźwiecki.

Audycja "Zakamarki" Marka Niedźwieckiego, byłego dziennikarza Programu III Polskiego Radia i twórcy Listy Przebojów Trójki, ma być prezentowana w tworzącym się Radiu 357 w każdą sobotę od 10 rano do południa. Jak poinformował Niedźwiecki na Facebooku, "Zakamarki" będą miały przedpremierę w aplikacji Open.FM w najbliższą sobotę, 28 listopada.
 
Próbne audycje Radia 357 pojawiają się w serwisie Open.FM dzięki uprzejmości Wirtualnej Polski. Kanału Radia 357 w serwisie Open.FM można słuchać dwie godziny przed planowaną audycją oraz godzinę po jej zakończeniu.
 
Do tej pory zbiórka na rzecz Radia 357 w serwisie crowdfundingowym stronie Patronite przyniosła łącznie ponad 630 tys. zł od niemal 14 tys. patronów. Radiostacja jest już bliska osiągnięcia progu 350 tys. zł zadeklarowanych składek miesięcznie, który ma jej umożliwić rozpoczęcia regularnego nadawania online. Ma to nastąpić jeszcze w grudniu br. Radio 357 chce docelowo być "pierwszym społecznościowym radiem FM bez reklam".
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.