Mikołaj Śmieszek zwycięzcą Top Model 2020 [wideo]

W finale 9. edycji "Top Model" w Polsce pokonał głosami widzów TVN i jurorów Weronikę Kaniewską i Patrycję Sobolewską.

Finałowy odcinek 9. edycji reality show "Top Model" wyemitowano w środę 25 listopada o 21:30 w TVN i na player.pl  W finale zmierzyli się: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek, który został zwycięzcą programu. W finale nie wystąpił - jak wcześniej zapowiadano - czwarty uczestnik, Dominic D'Angelica. Na stronie internetowej TVN opublikowano oświadczenie nadawcy o następującej treści: "W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top Model". Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje." Oświadczenie podpisał Marcin Barcz, dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery.

Patrycja Sobolewska - finalistka 9. edycji \"Top Model"
Patrycja Sobolewska - finalistka 9. edycji \"Top Model"
Finał "Top Model" na żywo poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a w trakcie programu wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Ralph Kaminski, Baranovski, Ania Karwan i Mery Spolsky. W pokazach mody wzięli udział wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji. Oprócz wyżej wymienionych byli nimi: Ernest Morawski, Maja Siwik, Mariusz Jakubowski, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka, Łukasz Bogusławski, Gracja Kalibabka, Agnieszka Skrzeczkowska i Dominik Bereżański. Uczestników oceniało jury w składzie składzie: modelka i prezenterka telewizyjna Joanna Krupa – przewodnicząca, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński.

Mikołaj Śmieszek - zwycięzca, Weronika Kaniewska - finalistka 9. edycji Top Model
Mikołaj Śmieszek - zwycięzca, Weronika Kaniewska - finalistka 9. edycji Top Model
Zwycięzca programu, 19-latek Mikołaj Śmieszek urodzony w Rabce, otrzymał nagrodę pieniężną (100 tys. złotych), kontrakt z agencją modelek i modeli Model Plus oraz okładkę w miesięczniku "Glamour".

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.